Akü Hurda

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde akü hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken akü hurdayı değerlendiriyoruz ve yeni ürün olarak karşınıza çıkarıyoruz.
Bornova hurda olarak, akü hurda alımı yapmaktayız. İzmir’in bütün ilçelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçmek için hemen arayın.Akü hurda
Geri dönüşüm adına bir çok projede yer alan Bornova hurda akü hurda alımı yapmaktadır. Kullanım alanı bilindiği üzere çok geniş olan akünün, arıza sonucunda geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Akü, araç radyosunda, kaloriferlerde, lamba gibi elektrik ile çalışan cihazlara akım göndererek çalışmasını sağlamaktadır. Voltaj ve amperaj dengelemesinden dolayı devirlerde alıcıların zarar görmesini engellemektedir. Her hangi bir arıza sonucu hurda olan aküyü geri dönüşüme kazandırarak bu durumdan kazanç sağlayabiliriz.

İLETİŞİM

Bornova hurda olarak, kendi araçlarımızla bulunduğunuz yerden akü hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.
Hem ülke ekonomisine katkıda bulunup aynı zamanda geri dönüşüm projemizde yer almak size de iyi hissettirecektir.
Sizlerde akü hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Akü hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu akü hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.