Alüminyum hurda alımı

Alüminyum hurda

Sizde elinizde bulunan alüminyum hurda alımı için bizlere ulaştırabilir geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.
Firmamız sizlerden aldığı alüminyum hurdayı geri dönüşüm fabrikasına gönderir ve daha değişik kullanım alanları oluşur. Tüm atıkların ekonomiye katkısı için uğraş veren firmamız size hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. İşini görev bilip, üstlenen Bornova hurda, ülke kalkınmasında katkısı bir hayli fazladır. Yıllar geçtikçe büyüyen kuruluşumuz, İzmir halkı tarafından güvenini kazanmış, işini en iyi biçimde yaptığını ispatlamıştır.
Günümüzde geri dönüşümün önemi her bilinçli birey bilmektedir. Bir o kadar da bilmeyen insan sayımız vardır. Amacımız tüm insanlara geri dönüşümün önemini bildirmektir. Her atık karşımıza yeni bir ürünün oluşumunda kullanılır. Bu nedenle hiç bir hurdayı doğaya bırakmamamız gerekir. Hem çevre sağlığını tehdit eden hem de görüntü kirliliğine neden olan bu gibi durumları hiç kimse istemez. O halde siz de elinizde bulunan alüminyum hurdayı bizlere ulaştırabilir bu durumdan kazanç sağlayabilirsiniz.
Kullanım süresini dolduran her atık, artık kullanılamadığından hurda yerini alır ve elimizden çıkarmak isteriz. Alüminyum hurda alımı için firmamızla iletişime geçebilir elinizdeki hurdaları kazanca çevirebilirsiniz.

İLETİŞİM

Bize ulaşmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan hemen arayın. Adresinizden belirlediğiniz günde araçlarla gelip hurda alımını gerçekleştirelim. Hurda analizini yapıldıktan sonra tartma işlemi yapılır. Ve bu esnada size ödemeniz firmamız tarafından peşin yapılır.
Firmamız Bornova Hurda güvenilir ekibiyle İzmir ilinin bütün ilçelerine hizmet sunmaktadır.
Unutmayın güzel bir gelecek için geri dönüşümün önemini bilmeliyiz ve bu konu da katkımızı esgirgememeliyiz. Sağlıklı ve bilinçli bireyler için çevremizdeki insanları bu konu da duyarlı olmaya teşvik etmeliyiz. Bu durumdan kazançlı olacağımızı bilmeliyiz… Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.