Ara iş alüminyum hurda alan

İzmir ilinin Bornova ilçesinde faaliyette bulunan firmamız ara iş alüminyum hurda alan firmalar arasındadır. Sizde elinizde bulunan ara iş alüminyum hurdayı bizlere ulaştırabilir geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Firmamız sizlerden aldığı ara iş alüminyum hurdayı geri dönüşüm fabrikasına gönderir ve daha değişik kullanım alanları oluşur. Tüm atıkların ekonomiye katkısı için uğraş veren firmamız size hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. İşini görev bilip, üstlenen Bornova hurda, ülke kalkınmasında katkısı bir hayli fazladır. Yıllar geçtikçe büyüyen kuruluşumuz, İzmir halkı tarafından güvenini kazanmıştır. Ve işini en iyi şekilde yaptığını ispatlamıştır.ara iş alüminyum hurda alan

İzmir’de bulunan firmamız Bornova hurda, ara iş alüminyum hurda alan firmalar arasındadır. Hurdacılık sektörü gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Günümüzde hurdacılık işine verilen önem artmakla beraber, insanlarımız bilinçlenmiştir. Sizde elinizdeki ara iş alüminyum hurdayı değerlendirmek bizi arayabilirsiniz.
Doğaya bırakılan her hurda seneler sonra kendisini kaybettirmektedir. Bu süreçte kaybeden esasında biz oluruz. Elimizde bulunan ara iş alüminyum hurda geri dönüşüme kazandırıldığında bir çok ürünün yapımında kullanılmış olur. Ve bu şekilde ülke kalkınmasında hurdanın önemini anlamış oluruz. Firmamız geri dönüşüme verdiği önemle ülke ekonomisinde katkı sağlamış ve sağlamaya da devam etmektedir.
Bildiğimiz gibi her ürünün kullanım süresi vardır. Miladını doldurmuş, çalışmıyor durumda olan her atığa hurda adını vermekteyiz. Bu gibi atıkları göz önünde bulundurmak istemeyiz. Bornova Hurda, İzmir ilinin tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Siz de İzmir’de iseniz ara iş alüminyum Hurda Alan firmamızla iletişime geçebilir, geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

İLETİŞİM

Sizden alınan ara iş alüminyum hurda, geri dönüşüm fabrikasına gönderilir ve burada bir çok aşamadan geçer. Daha sonrasında yeni bir ürün olarak karşımıza çıkar. Bu şekilde ülke ekonomisinde ciddi katkılar sağlamış oluruz.
Bize ulaşmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan hemen arayın. Adresinizden belirlediğiniz günde araçlarla gelip hurda alımını gerçekleştirelim. Hurda analizini yapıldıktan sonra tartma işlemi yapılır. Ve bu esnada size ödemeniz firmamız tarafından peşin yapılır.
Firmamız Bornova Hurda güvenilir ekibiyle İzmir ilinin bütün ilçelerine hizmet sunmaktadır. Sağlıklı bir gelecek için geri dönüşüme evet deyin.. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.