Çelik Hurda Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde hurda çelik alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken hurda çeliklerinizi değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız Bornova hurda, beyaz eşya hurda, demir hurda, teneke hurda alımının yanında çelik hurda alımı da yapmaktadır. Bornova hurda, piyasasında ekonomiye ve daha sağlıklı çevre bilincine önemli katkılar sağlamaya devam etmektedir. Doğa dostu firma çalışanları ile geleceğe çok daha iyi bakıyor bu işi severek yapıyoruz. Bir çok hurda ürünün geri dönüşümünü üstlenen firmamız, gerekli ekipmanlarla hurda çeliği çağımızda değişik alanlarda kullanıma hazır hale getirmektedir.

Çelik Hurda Geri Dönüşümü Hakkında

Hurda Çelik Alım ve satımı

Hurda çeliği ayrıştırmak diğer hurdalara göre biraz daha zordur. Burada önemli olan ekipmanlara sahip olmak. Bu noktada firmamız gerekli olan sorumluluğu almaktadır. Bornova hurda, bilinen ve çok kişi tarafından desteklenen işinin öncüsü bir firmadır. Çelik bir demir-karbon alaşımıdır. Yüksek fırınlarda üretilen demire, birtakım işlemlerle gerekli olan karbonun katılması ile veya çelik hurdalarının elektrik ark ocaklarında tekrar eritilmesiyle çelik yapılır. Çelikten; araba jantları, araba aküleri, boya-pigment, mühimmat, kapı, çatal-kaşık, tencere diye sıralayabileceğimiz pek çok ürün elde edilir. Çelik geri dönüşüme kavuştuğunda demir-çelik endüstrisi ve ülke ekonomisi açısından bir hayli önemli bir yere sahiptir. Çelik hurda yalnızca bir atık değildir. Geri dönüştürüldüğünde önemli bir hammaddedir.

İletişim

Sizde bu konu da öncü olan firmamız Bornova hurdaya ulaşabilirsiniz. Hurda olarak elinizdeki hurdanızı bize ulaştırarak geri dönüşüme kavuşturabiliriz. Bizi arayın, çelik hurdanızı adresinizden araçlarımızla alalım ve çağımızdaki değeriyle size peşin ödeme yapalım.

Bize 0 507 973 29 76 nolu numaralı telefondan ulaşabilir, fikir ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Başta İzmir olmak üzere tüm ege bölgesine hizmet sunmaktayız. Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu hurda çelik satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.