Demir Hurda Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken hurda demirlerinizi değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız Bornova hurda olarak geri dönüşüm amacı ile hurda demir alımı hizmeti sunmaktadır.

Demir Hurda Geri Dönüşümü Hakkında

Hurda demir

Dünya üstünde en bol miktarda bulunan maden olan hem de tüm metallerin en önemlisidir. Hurda olarak satımında fiyatı bir hayli yüksektir. Biliyorsunuz ki çağımızda demiri pek çok alanla kullanır ve görürüz. İnşaat piyasasında, soframızda çatal bıçağımızda, kesici aletlerde, mücevherlerde, oturduğumuz banktan tüfek üretimine kadar kullanım alanı bir hayli geniş bir metaldir. Bornova hurda İzmir ve ege bölgesinde inşaat hurdası ve hurda demir alan şirket olarak işinde uzman hizmet sunmaktayız. Ayrıca isterseniz bina yıkım ve bozum işlemleri, moloz ve hafriyat taşınması, metal ayrıştırma işlemleri ile alakalı hizmetler de sunabilmekteyiz.

Bornova hurda işletmesinin güvencesiyle hurdalarınızı satın alma işlemleri piyasa değerinde ve peşin olarak yapılmaktadır. Hurdalarınızı dilerseniz toplu olarak verebilirsiniz. Hurdanızı tartma işlemi sonrasında ödemenizi hemen yapıyoruz.

İzmir’de faaliyette bulunan firmamız Bornova hurda, kendi araçlarımızla bulunduğunuz yerden hurda alımını gerçekleştirmektedir. Hem ülke ekonomisi de katkıda bulunup aynı zamanda geri dönüşüm projemizde yer almak sizlere de iyi hissettirecektir. Bornova hurda olarak hurda alımı ve demir geri dönüşüm konusunda firmamızın güler yüzlü çalışanları ile sizlere hizmet sunmaktayız.

İletişim

Sizlerde hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız. Hurdanızı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun. Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.