Demir Hurda

İzmir ilinin Bornova ilçesinde faaliyette bulunan firmamız tüm ilçelerine Demir hurda alımı gerçekleştirmektedir. Sizde elinizde bulunan Demir hurdayı bizlere ulaştırabilir geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Firmamız sizlerden aldığı Demir hurdayı geri dönüşüm fabrikasına gönderir ve daha değişik kullanım alanları oluşur. Tüm atıkların ekonomiye katkısı için uğraş veren firmamız size hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. İşini görev bilip, üstlenen Bornova hurda, ülke kalkınmasında katkısı bir hayli fazladır. Yıllar geçtikçe büyüyen kuruluşumuz, İzmir halkı tarafından güvenini kazanmış, işini en iyi biçimde yaptığını ispatlamıştır.

2021 DEMİR HURDA FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN DEMİR HURDA FİYATLARI 

Hurdacılık sektörü her bilinçli bireyin katkısı ile daha da büyür. Büyüdükçe ülkemizin geleceği bir o kadar da aydınlık olur.

Demir Hurda

Doğaya bırakılan her hurda seneler sonra kendisini kaybettirmektedir. Bu süreçte kaybeden esasında biz oluruz. Elimizde bulunan Demir hurda, geri dönüşüme uğradığında pek çok maddenin yapımında kullanılmış olur. Firmamız Bornova Hurda ülke ekonomisinde ciddi katkılar sağlamıştır ve sağlamaya da devam etmektedir.

Evde, iş yerlerinde ve sosyal alanlarda kullanılacak olan her ürünün bir kullanım süresi vardır. Süresini doldurmuş ürünü tamir etmek isteriz. Tamir edildiğinde belirli bir ücret öder ve o ürünü kullanmaya devam ederiz. Fakat bir süre sonra tekrar bozulur ve daha tamiri ile uğraşmak istemeyiz. Tabi her ürün tamir istemez ilk defasında kullanım süresini doldurmuş olur. Bu gibi durumlarda yenisini alır eskisini hurdaya çıkarırız. Her bilinçli bireyin yapması gerekli olan hurdayı satılığa çıkarmaktır.

İLETİŞİM

Siz de elinizde bulunan Demir hurdayı bizlere ulaştırabilir bu durumdan kazanç sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan hemen arayın. Adresinizden belirlediğiniz günde araçlarla gelip hurda alımını gerçekleştirelim. Hurda analizini yapıldıktan sonra tartma işlemi yapılır. Ve bu esnada size ödemeniz firmamız tarafından peşin yapılır. Firmamız Bornova Hurda güvenilir ekibiyle İzmir ilinin tüm ilçelerine hizmet sunmaktadır. Unutmayın güzel bir gelecek için geri dönüşümün önemini bilmeliyiz ve bu konu da katkımızı sağlamalıyız. Sağlıklı ve bilinçli bireyler için çevremizdeki insanları bu konu da duyarlı olmaya teşvik etmeli hemde kazançlı olacağımızı bilmeliyiz… Demir hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.