Gümüş Hurda

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle firmamız çevre dostudur. Bornova hurda, tüm ege bölgesinde gümüş hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken gümüş hurdayı değerlendiriyoruz. Daha değişik kullanım alanları için size sunuyoruz.Gümüş hurda Uzun zamandır elinizde bulundurduğunuz gümüş hurdasını, elden çıkarmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Hurda gümüş için gerekli analiz yapılır ve size değerinde ödeme yapılır. Firmamız gümüş hurda, antika hurda ve antika çeşitlerinin alımını yapmaktadır. Gümüş hurda adı altında bütün eşyalarınızın satımında en yüksek fiyatı veren firmamızla ücretsiz iletişime geçebilirsiniz. Gümüş hurda alımı hizmetimiz tamamen yasaldır. Tarihi eser ya da yasa dışı ürün alım ve satımı yapılmamaktadır. Bornova hurda olarak, elinizdeki gümüş hurdasını değerinde satmanıza yardımcı olur.

İLETİŞİM

Sizlerde gümüş hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilirsiniz. Fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Gümüş hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın. Uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunalım.

Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz. Kilogram fiyatlarını veya toplu satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.