Akü Hurda Fiyatları

Akü hurda

Akü Hurda Fiyatları

Firmamız Bornova Hurda İzmir’de Bornova ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuz hurda alım ve satım hizmeti vermektedir. Sizde elinizdeki akü hurda fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hurdacılık sektörünün geliştiği son yıllarda, hurda satımı yaparak insanlar kazanç elde etmektedir.

akü hurda fiyatları

Bir zamanlar kullandığımız ürün artık işe yaramaz hale geldiğinde atık haline gelmektedir. Bu gibi durumlarda elimizde bulunan akü Hurdayı geri dönüşüme kazandırmamız gerekir. Her hurda çeşidinin belirli fiyat aralığı bulunmaktadır. Hurda satışı yapılırken güncel fiyatlandırma kullanılır. Firmamız Bornova Hurda ile yapacağınız hurda satışında ya da hurda alımında en yüksek hurda satışı fiyatları ile hareket edilir. Yani kazançlı olan siz olursunuz. Alınan hurdalar; alüminyum hurda, akü hurda, demir hurda, kablo hurda, çelik hurda, metal hurda, sarı hurda, krom hurda, plastik pvc hurda, profil hurda, soyma akü hurda ve beyaz eşya hurdadır.  Her birinin alım ve satım fiyatı birbirinden farklıdır.
Hurda fiyatları, atığın çalışır durumunda iken maddi değerleri göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır.
Sizinde elinizde akü hurda fiyatları için ücretsiz bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Bize ulaşmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan hemen arayın! Yapılacak olan görüşme, analiz, araçlarla alınan hurdalar tamamen ücretsizdir. Daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanın.
Firmamız Bornova Hurda ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz günde gelinir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleşir. Daha sonrasında akü hurdanın fiyatı belirlenir size peşin ödeme yapılır. Daha fazla bilgi edinmek ve ya görüşlerinizi bildirmek için bizi arayın. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.