Demir Hurda Fiyatları

demir hurda fiyatları

Demir Hurda Fiyatları

Firmamız Bornova Hurda İzmir’de Bornova ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuz hurda alım ve satım hizmeti vermektedir. Siz de elinizdeki demir hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Hurdacılık sektörünün geliştiği son yıllarda, hurda satımı yaparak insanlar kazanç elde etmektedir. Bir zamanlar kullandığımız ürün artık işe yaramaz hale geldiğinde atık haline gelmektedir. Bu gibi durumlarda elimizde bulunan Demir Hurdayı geri dönüşüme kazandırmamız gerekir. Her hurda çeşidinin belirli fiyat aralığı bulunmaktadır. Hurda satışı yapılırken güncel fiyatlandırma yapıyoruz.

Firmamız Bornova Hurda ile yapacağınız hurda satışında ya da hurda alımında en yüksek hurda satışı fiyatları ile hareket ediyoruz.

Yani kazançlı olan siz olursunuz. Alınan hurdalar; alüminyum hurda, demir hurda, demir hurda, kablo hurda, çelik hurda, metal hurda, sarı hurda, krom hurda, plastik pvc hurda, profil hurda, soyma demir hurda, beyaz eşya hurda ve teneke hurdadır. Her birinin alım ve satım fiyatı birbirinden farklıdır.

Hurda fiyatları, atığın çalışır durumunda iken maddi değerleri göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır.
Sizinde elinizde Demir hurda var ise ücretsiz bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

İLETİŞİM 

Bize ulaşmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan hemen arayın! Yapılacak olan görüşme, analiz, araçlarla alınan hurdaları tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanın.
Firmamız Bornova Hurda ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte geliriz. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleşir. Daha sonrasında Demir hurdanın fiyatı belirliyoruz ve size peşin ödemeyi yapıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek ve ya görüşlerinizi bildirmek için bizi arayabilirsiniz. Detaylı iletişim bilgilerini görmek istiyorsanız iletişim sayfamıza göz atın.