Hurda alımı için minimum miktar nedir?

hurda alımı

Bu yazımızda, hurda alımı için minimum miktar nedir? İzmir’in hangi ilçelerine hizmet veriyorsunuz? Hurda satışında ödeme nasıl yapılır?  Neler hurda olarak kabul edilir? Hurda fiyatlandırması neye göre yapılır?  Ne tür hurda alımı yapıyorsunuz? Hurdaları çöpe atarsak bize ne gibi zararı olur? Aldığınız hurdaları ne yapıyorsunuz? gibi konulara göz atacağız.

Hurda alımı için minimum miktar nedir?

Firmamız Bornova Hurda, Hurda alımı için minimum miktar belirlememektedir. Elinizdeki hurda ne olursa olsun alımı gerçekleştirmektedir. Tamamen ücretsiz olan bu hizmetimizden sizde yararlanabilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

İzmir’in hangi ilçelerine hizmet veriyorsunuz?

Firmamız İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet göstermektedir. İşini en iyi şekilde yapan firmamız, İzmir’in bütün ilçelerine hizmet vermektedir. Siz de elinizdeki hurdalar için hemen iletişime geçin!

Hurda satışında ödeme nasıl yapılır?

Bizleri aradığınız taktirde, firmamız belirlediğiniz gün ve saatte araçlarla ücretsiz bir şekilde hurd

a analizi için gelmektedir. Daha sonrasında hurda tartma işlemi yapılır. Hurda satışı gerçekleşirken ödeme firmamız tarafından peşin yapılır. Firmamız ödemeyi en yüksek fiyattan vermektedir.

Neler hurda olarak kabul edilir?

Kullanım süresini doldurmuş, işe yaramayan tüm atıklar hurda olarak kabul edilir. Hurda olan her ürün, işe yaramadığından fazla göze batar ve yer kaplar. Bu gibi durumlarda Firmamızla iletişime geçebilir bilgi alabilirsiniz.

Hurda fiyatlandırması neye göre yapılır?

Hurda fiyatlandırması, hurda çeşidine göre değişmektedir. Değerli olan hurdalar; çelik, demir, metal, beyaz eşya olarak devam etmektedir. Günümüzde değerli olan hurdaların başında metal gelmektedir.

HurdaNe tür hurda alımı yapıyorsunuz?

Firmamız Bornova hurda, miladı dolmuş, işe yaramayan tüm atıkları almaktadır. Bunlar, metal, alüminyum, beyaz eşya, çelik, demir, demir, kablo, krom, plastik pvc, profil, sarı hurda, soyma bakır ve teneke hurdalardır.

Hurdaları çöpe atarsak bize ne gibi zararı olur?

Firmamız hurdaları geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Çevre sağlığını önemseyen kuruluşumuz bu anlamda hizmetine ara vermeden devam etmektedir. Eğer hurdaları çöpe atarsak, çevre sağlığını tehlikeye atmış oluruz. Doğadan seneler sonra kaybolan bu atıkların geri dönüşüme kazandırılması gerekir.

Aldığınız hurdaları ne yapıyorsunuz?

Firmamız tarafından alınan hurdalar ayrıştırılmak üzere geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir. Fabrikada ise belirli aşamalardan geçer. Ayrıştırılan hurdalar sektörüne kazandırılmaktadır ve ülkenin kalkınmasında önemli rol oynamaktadır.

İLETİŞİM

Siz de elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan bizimle iletişime geçebilir bilgi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.
Daha sağlıklı bir gelecek için geri dönüşümde sizinde katkınız olsun.. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.