Hurda kablo geri dönüşümleri

kablo hurda

İzmir’de hurda sektöründe vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız, geri dönüşüme oldukça önem vermektedir. Yapmış olduğu bütün çalışmalarla, tüm hurda çeşitlerinin ve hurda kablo geri dönüşümleri ile firmamız kendini göstermiştir.
Hurdalar arasında bir tür olan kablolar, ömrünü doldurmuş ve kullanılmaz hale geldiklerinde atık olarak ayrılır.

Kablo hurda

Bu kablo hurdalar fabrikasına ulaştırıldığında yeni bir ürün olarak karşımıza çıkartılır. Fabrikasında depolanma işleminden sonra kablolar ayrıştırılır. Ayrıştırılma işleminden sonra, dış plastik ve iç kısmının ayrılmasıyla beraber bu aşama tamamlanır. Kabloların dışı plastikten oluşurken, iç kısmı farklılık gösterebilmektedir. Kablonun kullanım alanına göre bakır, gümüş ya da kurşun olarak iç kısım kullanılır. Bu hurdalar geri dönüşüme kazandırıldığında her anlamda kazanan biz oluruz.

Geri dönüşüm adına bir çok faaliyetlerde yer alan firmamız Bornova hurda, sizden aldığı kablo hurdayı en iyi şekilde değerlendirmektedir.
Geri dönüşüm adına yapılan tüm faaliyetler, ülkemize, geleceğimize, milli ekonomimize önemli derecede katkı sağladığını unutmamalıyız.
Kablo atıklarınız için, Bornova hurda firmamıza iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Daha sağlıklı bir gelecek için, geri dönüşüme katkıda bulunalım..