Kurşun Hurda Fiyatları

Kurşun hurda alan

Kurşun Hurda Fiyatları

Firmamız Bornova Hurda İzmir’de Bornova ilçesinde faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuz hurda alım ve satım hizmeti vermektedir. Sizde elinizdeki kurşun hurda fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hurdacılık sektörünün geliştiği son yıllarda, hurda satımı yaparak insanlar kazanç elde etmektedir. Bir zamanlar kullandığımız ürün artık işe yaramaz hale geldiğinde atık haliKurşun hurda fiyatlarıne gelmektedir. Bu gibi durumlarda elimizde bulunan kurşun Hurdayı geri dönüşüme kazandırmamız gerekir. Her hurda çeşidinin belirli fiyat aralığı bulunmaktadır. Hurda satışı yapılırken güncel fiyatlandırma kullanılır. Firmamız Bornova Hurda ile yapacağınız hurda satışında ya da hurda alımında en yüksek hurda satışı fiyatları ile hareket edilir. Yani kazançlı olan siz olursunuz. Alınan hurdalar; alüminyum hurda, kurşun hurda, demir hurda, kablo hurda, çelik hurda, metal hurda, sarı hurda, krom hurda, plastik pvc hurda, profil hurda, soyma kurşun hurda ve beyaz eşya hurdadır.  Her birinin alım ve satım fiyatı birbirinden farklıdır.
Hurda fiyatları, atığın çalışır durumunda iken maddi değerleri göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır.
Sizinde elinizde kurşun hurda fiyatları için ücretsiz bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Bize ulaşmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan hemen arayın! Yapılacak olan görüşme, analiz, araçlarla alınan hurdalar tamamen ücretsizdir. Daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanın.
Firmamız Bornova Hurda ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz günde gelinir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleşir. Daha sonrasında kurşun hurdanın fiyatı belirlenir size peşin ödeme yapılır. Daha fazla bilgi edinmek ve ya görüşlerinizi bildirmek için bizi arayın. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.