Misyonumuz nedir?

Bu yazımızda misyonumuz nedir? Vizyonumuz nedir? Firmamız geri dönüşüm adına neler yaptı? Gibi konulara göz atacağız. 

Misyonumuz nedir?

Dünya’da yapılabilir milyonlarca meslek varken firmamız yarınımızı düşünerek bu işe gönül vermiş ekibi ile işine aynı hızla devam etmektedir. Amacımız ekonomiye katkı sağlamak, ülkeyi bu manada kalkındırmak ve çevre sağlığıdır. Bir hurda geri dönüşebiliyorsa neden doğaya bir tehdit olarak bırakalım? Düşündük ve bu hizmetin dünyaya çok yararlı olacağına inandık. İşimizi en iyi biçimde yapmaktan bu işe sahip olmaktan gurur duymaktayız. Geri dönüşüm kapsamında sizlerden gelecek katkıları ülkeye kazandırmaktan mutluluk duymaktayız.

Vizyonumuz nedir?

Hurdacılık işini benimseyen firmamız geleceğin daha iyi olması için çalışmalarına gün geçtikçe daha fazla sarılmaktadır. Geri dönüşüm konusunda öncü olan firmamız, çevre sağlığı için hizmetlerini hızlandırmaktadır. Atık malzemeleri doğaya bırakarak dışarıda yaşamakta olan canlılara, yetişen bitkilere tehdit oluşturmaktayız. Bunun bilincinde olan firmamız, bunun gibi kötü durumların ortadan kaldırılmasında önemli rol oynamaktadır. Amacımız insanları bilinçlendirmek, milli ülke ekonomisine destek vermek ve elbette ki çevre sağlığıdır. Hurdacılık sektörü pek çok işçiye meslek kapısı olmaktadır. Bu işe gönül veren personelimizin olması ülkemiz ve doğamızın güzelleşmesi bir hayli önemlidir. Firmamız çok daha iyi yerlere gelebilmek için gün geçtikçe büyümektedir. Firmamızla iletişime geçebilir bilgi ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Firmamız geri dönüşüm adına ne yaptı?

Firmamız Bornova hurda, başta İzmir olmak üzere tüm ege bölgesine hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız güvenilir ekibi ile bu işi devam ettirmektedir. Geri dönüşüm adına pek çok faaliyet ve projelerde yer alan firmamız her konu da ülkeye katkıda bulunmaktadır. Ege bölgesinde yapılan faaliyetlerden bir tanesi de dönüşüm kutularıdır. Bütün atıkların ayrıştırılarak atılması için çöp kutularını farklı bölmeler olarak kullandık. Doğa derneklerini destekleyen firmamız çevreyi oluşturan tehditlere karşı en az seviyeye indirmeye çalışmaktadır.

Sizde bu konu da öncü olan firmamız Bornova hurdaya ulaşabilirsiniz. Elinizdeki hurdayı bize ulaştırarak geri dönüşüme kavuşturabiliriz. Bizi arayın, hurdayı adresinizden araçlarımızla alalım ve günümüzdeki değeriyle size peşin ödeme yapalım.

Bize 0 507 973 29 76 no’lu numaralı telefondan ulaşabilir, fikir ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Başta İzmir olmak üzere tüm ege bölgesine hizmet sunmaktayız. 

Daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir