Toplu hurda alımı nasıl gerçekleşir?

sarı hurda fiyatları

Bu yazımızda toplu hurda alımı nasıl gerçekleşir? Hurda fiyatlandırması nasıl olur? gibi başlıklara göz atacağız.

Toplu hurda alımı nasıl gerçekleşir?

Hurdacılık sektörü gün geçtikçe büyüdüğünü biliyoruz .Bazıları onları çöp toplayıcısı olarak tanımlar aslında onlar birer geri dönüşüm eridir.

Toptan hurda alan firma, hurda alımlarında en yüksek fiyatları verir. Günümüzde toplu hurda alan firma sayısı azdır. Ancak firmamız  hurda alımını gerçekleştirmektedir. Toplu hurda alımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplu hurda hem alan firma için hem de hurdayı satan kişi açısından karlı bir iştir. İşe yaramayan hurdalar çok yer kapladığı gibi görüntü kirliliğidir. Toplu hurdayı satarak kazanç sağlayabilir görüntü kirliliğinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca ülke ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz. Hurda alımında firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Belirli gün ve saatte ekip çalışanları adresinize gelerek hurda alımını gerçekleştirir. Toplu hurda alımını yapan firmalar gerekli araca ve ekipmana sahip olmak zorundadır. Bu araçlar kamyon, kepçe, kato gibi hurda alımını gerçekleştirecek taşıyıcılardır. En önemli hususlardan bir tanesi de güvenlik önlemleridir. Firmanın hurda alımında gereken önlemi alması gerekir. Toptan hurda alımları genellikle büyük şehirlerde firmalarla gerçekleşir. örneğin, firmamız Bornova hurda İzmir başta olmak üzere tüm ege bölgesine hizmet vermektedir. Bazı hurdalar vardır ki toptan alımı gerçekleşmemektedir. Çünkü bu hurdalar çok pahalı ve kullanım oranı azdır. Bunlar titanyum, kurşun, krom ve nikeldir.

Hurda fiyatlandırması

Hurda fiyatlandırması, diğer sektörlerde olduğu gibi döviz kurlarına endeksli olarak değişim göstermektedir. Bu nedenle her hurdanın değeri farklı olduğu gibi fiyatı da değişkenlik göstermektedir. Elinizdeki hurdanın değerini öğrenmek istiyorsanız firmamız Bornova hurda ile iletişime geçebilirsiniz.

En değerli olarak bildiğimiz metal, bakır ve aliminyum diğer hurdalara göre fiyatı daha yüksektir. Yüksek olmasının sebebi, geri dönüştürüldüğünde kullanım alanının çok geniş olmasıdır.

En güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, sizlerde elinizde bulunan hurdaları geri dönüşüme kazandırmak istiyorsanız Bornova hurda olarak bu görevi üstlenmeye hazırız.İşini en iyi şekilde yapan firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Bizlere 0 507 973 29 76 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz. Elinizde hurda olarak bulunan ürünleri geri dönüşüme kavuşturmak elimizde…Daha sağlıklı ve daha güçlü bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız.. Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bizlere sorabilir, kg fiyatlarını ya da toplu hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir