Alaybey Hurdacı

İzmir’de faaliyet gösteren firmamız, Alaybey ilçesine hurda alım ve satım hizmeti vermektedir. Dolayısıyla geri dönüşüme katkısı olan firmamız Alaybey Hurdacı olarak, çevre sağlığına oldukça önem vermektedir. Bununla birlikte Güvenilir ve çalışkan ekibi ile, tüm gerekli ekipmanlara sahip olup değerli halkına hizmet vermektedir. Siz de İzmir Alaybey da iseniz elinizdeki hurda için bize ulaşabilirsiniz.

Buna ek olarak Alaybey hurdacı, elinizde bulunan hurdalar için alım yapmaktadır. Günümüzde en çok geri dönüşüme katkısı olan çelik, demir, plastik pvc ve alüminyum gibi bir çok hurda alımını gerçekleştirmektedir. İşlevini yitirmiş, kullanılamayacak durumda olan her ürüne hurda diyoruz. Peki bu gibi atıkları neden yaşam alanlarımızda bulunduralım? Tehdit edici durumlar yaşamayalım, yaşatmayalım..

Öncelikle İnsana, hayvana ve doğaya zararları fazla olan bu atıkları geri dönüşüme kavuşturmak çok kolay! Bunun bilincinde olarak bizlerle iletişime geçerek sizde katkı sağlayabilir bu durumdan kazanç elde edebilirsiniz.

Firmamız Alaybey hurdacı, sizlerden aldığı hurdaları geri dönüşüm fabrikasına gönderir. Sahip olunan ekipmanlarla ayrıştırma işlemleri yapılır ve sektörüne kazandırılması adına rol oynar. Dolayısıyla siz de elinizde bulunan hurda ile ülkemize katkı sağlayabilirsiniz. Doğada yıllar sonra kaybolan hurdalar çevre kirliliğine neden olur ve ekolojik dengenin bozulmasına yol açar.

İLETİŞİM

Bir düşünelim; Elimizde bir hurdanın olduğunu varsayalım. ve bu beyaz eşya olsun. Evimizde gereksiz yer kaplar ve hiçbir işe yaramaz. Siz yenisini alırsınız ama o hala durur.  Size bu şekilde bir yararı dokunur mu? Kirlilikten başka bir şey değildir bu durum. Ama siz Firmamız Alaybey hurda ile iletişime geçtiğinizde gerekli analizi yapar ve adresinizden araçlarla alımı gerçekleşir. Tartma işlemi yapıldıktan sonra ödemeyi de hemen yapıyoruz. Bu durumdan sizde bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Geri dönüşen hurdayı düşünürsek, ekonomisinde önemli bir katkısı olacak.

Sizde İzmir’in Alaybey ilçesinde iseniz ve elinizde bulunan hurdaları geri dönüşüme kazandırmak istiyorsanız hemen arayın! Bize 0 507 973 29 76 bu numaradan bilgi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Daha iyi bir gelecek için sizinde bu projede yeriniz olsun.. Daha detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına göz atın.