Menderes Hurdacı

İzmir Menderes hurdacı sektöründe öncüsü olan akla ilk gelen kuruluşlardandır.
İşini en iyi şekilde yapan kuruluşumuz ilk günden bu güne kadar geri dönüşüm projelerinde yer almıştır. Dolayısıyla İzmir’in Menderes ilçesinde bulunan firmamız tüm ege bölgesine hizmet vermektedir. Bundan böyle sizde elinizdeki hurda için iletişime geçebilirsiniz.

İzmir’de faaliyet gösteren firmamız Menderes Hurdacı, artık bir çok hurda çeşidinin alımını gerçekleştirmektedir. En değerli hurda çeşidi olan metal, alüminyum, demir gibi bir çok hurda değerlendirilir. Ve ülke ekonomisine katkısı sağlanmaktadır.
Hurdacılık işini yapan firmamız, bir çok çalışanına geri dönüşümün önemini aşılamıştır. Bunun bilincinde çalışan ekibimiz gün geçtikçe büyümektedir.
Geçtiğimiz yıllara nazaran hurdacılık sektörü gelişmiş ve bir çok fabrika ile hizmetinize sunulmuştur. Bunlardan biri olan firmamız  İzmir’de Menderes ilçesinde faaliyet göstermektedir.
Hurda alımı, hurda satımı, toplu hurda alımı, yıkım işlemleri gibi bir çok işleri yapmaktadır. Her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Yapılan yıkım sonrasında ayrıştırılan hurdalara göre ödeme peşindir. Toplu hurda alımı da aynı şekilde adresinizden araçlarımızla olmaktadır. Bu durumda hem siz kazanırsınız, hem ülkemiz hem de geleceğimizin temellerini daha sağlam atmış oluruz

Bir düşünelim; Sokak aralarında hurda araçları çok sık görüyoruz. Çevreye verdiği zararları, kapladığı alanı ve oluşturduğu görüntü kirliliğini ortadan kaldırmamız gerekir. Hiç bir şekilde size yıllarda geçse bir fayda sağlamayacaktır. Geri dönüşüme uğradığında ise, yeni bir araç ya da araçların yapımında kullanılmaktadır. Veya yan malzemeler yapılmaktadır. Araç motoru, uçak motoru yada silah yapımına kadar bir çok sektöre kazandırılır.
Üretimin yavaşladığını düşünürsek, ithal etmek yerine hurdalar değerlendirilir ve ülke kalkınması sağlanmaktadır.

İLETİŞİM

Dolayısıyla siz de İzmir Menderes‘da ikamet ediyorsanız, elinizdeki hurdayı bizlere ulaştırın. Bize 0 507 973 29 76 bu numaradan bize ulaşabilirsiniz. Hurda alımı, hurda satımı veya toplu hurda ile ilgili bizimle görüşebilirsiniz.. Arama neticesinde, ekibimiz araçla gelir ve hurda analizi yapar. Sonrasında hurda tartılmaktadır. Hurda alımı yapılırken, ödeme gerçekleşir.

Daha sağlıklı bir gelecek için sizde kazançlı bir katkı sağlayın.. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.