Hurda Alüminyum Tel Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde Alüminyum tel hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken Alüminyum hurda telleri değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. İzmir’de bulunan firmamız Bornova hurda pek çok hurda alımını yapmış olduğu gibi Alüminyum tel hurda alımı da yapmaktadır.

Alüminyum nerelerde kullanılır?

Alüminyum tel hurda

Alüminyum gümüş renktedir. Hafif esnek ve korozyona karşı dirençli olması Alüminyumun çok işlevsel olmasının önemli nedenlerindendir. Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler, uzay ve havacılık sanayii için vazgeçilmez öneme sahiptir. Hafif oluşu ve yükseğe dayanıklılık fonksiyonları gerektiren taşımacılıklarda ve inşaat sanayiinde kullanım alanı geniştir. Aynı zamanda elastik, parlak ve şık görüntüsünden dekoratif amaçlı mobilya, süs ve ev eşyaları yapımında kullanılıyor.
Bornova hurda olarak ekipmanlarımız ile ve titiz çalışanlarımız ile geri dönüşümü ara vermeden yapmaktayız. Bornova hurda olarak ekonomiye yüksek kazançlar sağlıyoruz. Çevremizin sağlığını düşünüyor ve bu işi görev biliyoruz. Sizlerden almış olduğumuz Alüminyum telleri çağımızda kullanılacak olan pek çok alana ulaştırıyoruz. Geri dönüşümün önemini bu eşyaları kullanarak daha çok anlıyoruz. Siz kıymetli bilinçli fertlerin bu konu da geri dönüşüme katkına bulunmasını istiyoruz.

Hurda sanayi piyasasında bu güne uygun ekipmanlarına sahip olup başta İzmir olarak bütün ege bölgesine hizmet sunmaktayız. Bornova hurda olarak adresinizde bulunan ürünleri alarak sizlere kilo bazında ödemeyi yapıyoruz. Hem siz kazanıyorsunuz aynı zamanda geleceğimizi kazanmış oluyoruz. Sizlerde elinizdeki Alüminyum telleri geri dönüşüme kazandırmak istiyorsanız Bornova hurda olarak bu görevi üstlenmeye hazırız. İşini en iyi biçimde yapan firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Bizlere 0 507 973 29 76 bu numaradan iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

Elinizde hurda olarak bulunan ürünleri geri dönüşüme kavuşturmak elimizde…
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kg fiyatlarını veya toplu hurda Alüminyum tel satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bizlere 0 507 973 29 76 bu numaradan iletişim kurabilirsiniz.