Hurda Beyaz Eşya Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde hurda beyaz eşya alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken beyaz eşyalarınızı değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız Bornova hurda olarak pek çok hizmet sunmaktayız. Hizmet vermiş olduğumuz geri dönüşüm faaliyetlerinden birisi de hurda beyaz eşya alımıdır. Günümüzde her evde bulunan kullanılmayan ve kullanılamayacak durumda olan beyaz eşyalarınızı marka farkı olmadan geri dönüşüme kavuşturmaktayız.

Hurda Beyaz Eşya Geri dönüşümü Hakkında

beyaz eşya hurda alım satım

 

Kullandığımız beyaz eşyalar biz istemesek de eskir ve bir süre sonra artık kullanılmayacak hale gelir. Yıpranan ve kullanışlığını kaybeden beyaz eşyalar kullanım ömürlerini tamamlarlar ve hurdaya dönüşürler. İşe yaramayan bu eşyalarınızı hem görüntü kirliğinden kurtulmak için aynı zamanda geri dönüşüme kazandırmak için sizlere en iyi biçimde hizmet sunmaktayız. Geri dönüşüm tesislerinde bazı aşamalardan geçtikten sonra çeşitli hammaddelere dönüştürülür. Hurda beyaz eşyalarınız dönüştürülerek tekrar genelde sanayi ürünlerinin üretiminde kullanılır. Çamaşır makinası hurdaları, bulaşık makinası hurdaları, televizyon hurdaları, ankastre hurdaları, klima hurdaları, buzdolabı hurdaları, derin dondurucu hurdaları, fırın hurdaları beyaz eşya hurdalar arasındadır. Bütün bu beyaz eşyalar işe yaramadığında lüzumsuz görünür. Ağır taşınmaz ve yer çok kapladığı için evde tutmak istemeyiz. Bu durumda sizlerin hizmetine Bornova hurda olarak yetişmekteyiz.

Hurda Beyaz Eşya Fiyatlandırma

Hurda beyaz eşya fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İzmir Bornova hurda firmamız güler yüzlü çalışan ekibi ile, arzu ettiğiniz zaman hizmet vermekte hazırdır. Her çeşit beyaz eşyalarınızı yüksek değerde sizlerden geri dönüşüm için satın alıyoruz. Tamamen müşteri memnuniyetiyle çalışan firmamız sizlerin desteğiyle geri dönüşüme katkıda bulunuyor ve beyaz eşyanızın değerinde peşin olarak sizlerden alıyoruz.

Bornova hurda iletişim: 0 507 973 29 76 bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız. Beyaz eşya hurdanızı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kg fiyatlarını veya toplu hurda beyaz eşya satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz Bornova hurda iletişim: 0 507 973 29 76 bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.