Hurda Kablo Çeşitleri

İzmir Bornova’da faaliyet gösteren firmamız bütün hurda kablo çeşitleri için alım yapmaktadır. Bunların yanında hurda kablo çeşitleri için de alımı mevcuttur.

Hurda kablo çeşitleri oldukça fazladır. Sıralayacak olursak; 4/16 kablo, 4/18 kablo, 4/24 kablo, 4/3 kablo, 4/30 kablo, 4/50 kablo ve 3/2,5 kablo şeklinde bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bu kablolar çok damarlı ince iletken yapıya sahiptir. Dış kılıfının yapısı nedeniyle esnek kablolardır ve tesisata döşenmesi kolaydır.
4/16 kablosu, çürümeye ve neme karşı dayanıklıdır. Bundan dolayı yer altı elektrik tesisatlarında kullanımı oldukça fazladır.
4/18 kablosu, bina içi tesisatlarda,haberleşme ses sistemlerinde, diafon sistemlerinde ve alarm sistemlerinde kullanılmaktadır

Hurda kablo 4/24 kablosu, uydu girişlerinde, bilgisayar girişlerinde ve elektronik eşyaların çoğunda kullanılmaktadır.
4/30 kablosu, enstrüman ve kontrol mühendisliğinde, bilgisayar ofis makinelerinde, bina içi haberleşme sistemlerinde, bina içi ses sistemlerinde ve güvenlik sistemlerinde kullanımı oldukça yaygındır.
4/50 kablosu, güç merkezlerinde, endüstri tesislerinde ve yerel enerji dağıtımında güç kablosu olarak kullanılmaktadır. Toprak altında ve kablo kanallarında kullanıma uygun kablo çeşididir.
3/2.5 kablosu, yırtılmaya karşı dış izoleli kablo çeşitlerindendir. Şebeke, aydınlatma ve güç dağıtım kablosu olarak kullanılmaktadır. Toprak altında ve kablo kanallarında kullanıma uygundur.
Bu gibi hurda kablo çeşitleri geri dönüşüme kazandırılmalı, ülke ekonomisinde sektörüne kazandırılması gerekmektedir.

İLETİŞİM

Sizlerde kablo hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere Kablo hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın,uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız.. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.