Hurda Kablo Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde kablo hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken, kablo hurdaları değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz.

İzmir’de bulunan firmamız Bornova hurda pek çok hurda alımını yapmaktadır. Alınan hurdaların yanında kablo hurda da bulunur. Firmamız İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet göstermekte ege bölgesine hizmet sunmaktadır. Bornova hurda gerekli ekipmanlara sahip olup, işini tüm titizliği ve güvenilir ekibi ile yaparak kendisini kanıtlamış bir firmadır. Yıllardır hizmet sunan firmamız geri dönüşüm projelerinin çoğunda yer almaktadır.

Hurda Kablo Geri Dönüşümü Hakkında

Kablo hurda

Günümüzde evlerde, iş yerlerinde ve pek çok alanda kablo ile işlerimizi halletmekteyiz. Bir zaman sonra kullanılmayacak hale gelir ve tamir fiyatları kablonun ya da cihazın üzerine çıkar. Bu gibi durumlarda kablolar hurda olarak ayrılır. Elektirikle çalışan tüm aletler kablolarla çalışmaktadır. Kablonun türüne ve içerisindeki bakır miktarına göre fiyatı değişmektedir. Kablo hurdalarınızı bizi arayıp değerini öğrenebilirsiniz.  Kablonun hangi sektörde kullanıldığı da fiyatı belirlemektedir. Bornova hurda olarak, kablo hurdanızı bizi aradığınız taktirde adresinizden aracımız ile alıyoruz. Hurda alımını yaparken fiyat belirlemesi yapılıp peşin ödeme yapılmaktadır.

İletişim

Sizler de kablo hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Kablo hurdanızı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu kablo hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.