Kablo Hurda Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde kablo hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken, kablo hurdaları değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz.

İzmir’de bulunan firmamız Bornova hurda pek çok hurda alımını yapmaktadır. Alınan hurdaların yanında kablo hurda da bulunur. Firmamız İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet göstermekte ege bölgesine hizmet sunmaktadır. Bornova hurda gerekli ekipmanlara sahip olup, işini tüm titizliği ve güvenilir ekibi ile yaparak kendisini kanıtlamış bir firmadır. Yıllardır hizmet sunan firmamız geri dönüşüm projelerinin bir çoğunda yer almaktadır.

Kablo hurdası

 

Hurdacılık sektöründe hurda kablo önemli rol oynamaktadır. Tesisat kablosu, yeraltı kablosu, tek damar kablo, yüksek gerilim kablosu ve fare yemez kablosu gibi kablolar kazanç açısından fiyatı yüksek olan hurdalardır. Bu gibi hurda kabloların doğaya bırakılmaması ve geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir.

İLETİŞİM

Sizler de kablo hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Kablo hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu kablo hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın