Klima Hurda

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde klima hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken klima hurdayı değerlendiriyoruz ve yeni ürün olarak karşınıza çıkarıyoruz.
Firmamız Bornova hurda, klima hurda alımı yapmaktayız. İzmir’in bütün ilçelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçmek için hemen arayın.
Elinizde bulunan hurda klima, çalışır durumda iken soğuk havayı ısıtmaya, sıcak havayı soğutmaya yarar.

hurda klima

Arıza sonucunda eski verimine kavuşmasını bekleriz. Bizi bir müddet idare etse de bir süre sonra hurda olmaktadır. Bu gibi durumlarda firmamızla iletişime geçebilir, bu satım sonucunda kazanç elde edebilirsiniz.
Günümüzde klima hastanelerde, evde, iş yerlerinde, okullarda ya da ısıtmanın ve soğutmanın olması gereken yerlerde kullanılmaktadır. Elinizdeki klima artık hurda ise çevreye bırakmamalı bu konuda duyarlı olmalıyız. Geri dönüşüme kazandırıldığında milli ekonomiye katkısı göz önünde bulundurulmalı, bu satımdan kazanç elde edeceğimizi bilmeliyiz.
Sizlerde klima hurdaları geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Klima hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın,uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunalım.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu klima hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.