Krom Hurda Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde hurda krom alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken hurda kromları değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. İzmir’de bulunan firmamız Bornova hurda pek çok hurda alımını yapmış olduğu gibi krom alımı da yapmaktadır.

Hurda Krom Geri Dönüşümü Hakkında

hurda krom alım ve satım

Krom yer kabuğunun doğal bileşenlerinden birisidir. Gümüş gibi parlak ve metalik görünümlüdür. Oldukça dayanıklı olan krom hem de kolay kırılan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda ısı veya yanıklı ve paslanmaz özelliğe sahiptir. Firmamız Bornova hurda elinizdeki hurda kromları değerlendirerek piyasasına tekrar kavuşumunu sağlar. Ülke ekonomisine bir hayli katkısı büyük olan krom geri dönüştürüldüğünde araç motorunda, uçak gibi pek çok sektöre katkısı sağlanır. Firmamız Bornova hurda başta İzmir olmak üzere tüm ege bölgesine hizmet sunmaktadır. Kromun ateşe dayanıklı oluşu döküm sanayii ilk sırada olmak üzere otomotiv, merdiven korkuluklarında, mutfak ve banyo gereçlerinde kullanımı yaygındır. Atık durumda olan kromlarınızı geri dönüşüme kazandırmak diğer hurda çeşitlerine oranla daha kolaydır. Firmamızın vermiş olduğu bu güvenceyle siz de geri dönüşüm projemizde yer alabilir bizleri destekleyebilirsiniz.

İletişim

Hurda sanayi piyasasında bu güne uygun ekipmanlarına sahip olup başta İzmir olarak bütün ege bölgesine hizmet sunmaktayız. Bornova hurda olarak adresinizde bulunan ürünleri alarak sizlere kilo bazında ödemeyi yapıyoruz. Hem siz kazanıyorsunuz aynı zamanda geleceğimizi kazanmış oluyoruz. Sizlerde elinizdeki kromları geri dönüşüme kazandırmak istiyorsanız Bornova hurda olarak bu görevi üstlenmeye hazırız. İşini en iyi biçimde yapan firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Bizlere 0 507 973 29 76 bu numaradan iletişim kurabilirsiniz.

Elinizde hurda olarak bulunan ürünleri geri dönüşüme kavuşturmak elimizde…
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu hurda krom satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.