Kurşun Hurda

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle firmamız çevre dostudur. Bornova hurda, tüm ege bölgesinde kurşun hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken kurşun hurdayı değerlendiriyoruz. DKurşun hurdaaha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz.
İzmir’de bulunan firmamız Bornova hurda pek çok hurda alımını yapmaktadır. Alınan hurdaların yanında kurşun hurda da bulunur. Firmamız İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet göstermekte olup ege bölgesine de hizmet sunmaktadır. Bornova hurda gerekli ekipmanlara sahiptir ve işini tüm titizliği ve güvenilir ekibi ile yaparak kendisini kanıtlamış bir firmadır. Yıllardır hizmet sunan firmamız geri dönüşüm projelerinin çoğunda yer almaktadır.
Kurşunun kullanım alanları oldukça geniştir. Kurşun korozyonu önlediğinden boyalarda, kabloların kaplanmasında, x ışınlarından korunmada, mühimmat yapımında gibi kullanım alanlarına sahiptir. Geri dönüşümü sağlandığında ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamış olur. Firmamız Bornova hurda elinizdeki kurşun hurdayı en iyi biçimde değerlendirmektedir. Firmamız elinizdeki kurşun hurdayı değerinde satmanıza yardımcı olur.

İLETİŞİM

Sizlerde kurşun hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilirsiniz. Fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Kurşun hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın. Uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunalım.

Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz. Kilogram fiyatlarını veya toplu kurşun hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.