Petek Hurda 

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde petek hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken petek hurdayı değerlendiriyoruz ve kullanım için size sunuyoruz.
Firmamız her tür hurda alımını yapmaktadır. Bu alımların yanında petek hurda alımı da gerçekleştirmektedir. Elinizde

petek hurda

bulunan petek hurdasını geri dönüşüme kazandırmak için hemen arayın.
Bornova hurda olarak, aldığımız petek hurdasını geri dönüşüm fabrikasına göndererek sektörüne kazandırılması gerçekleştirilir. Petek hurdası genellikle demirden yapılmaktadır. Bu bağlamda demir hurdası üzerinden fiyatlandırmayı yapmaktayız. Ancak hepsi demirden değil alüminyumdan yapılan peteklerde mevcuttur. Alüminyum petekler ise alüminyum hurda fiyatları üzerinden yapmaktayız. Evlerde, iş yerlerinde ve bir çok alanda ortamı ısıtmak amaçlı petek kaloriferleri kullanılmaktadır. Her hangi bir arıza sonucunda hurdaya çıkan peteği geri dönüşüme kazandırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Firmamız ekonomiye katkıda bulunduğu gibi çevre kirliliğini az seviyeye indirgeyebilmek için geri dönüşüme gönül vermiştir.
Sizlerde petek hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilirsiniz. Fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Petek hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın. Uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunalım. Verilecek olan hizmet tamamen ücretsiz olmakla beraber, satımdan kazanç elde edeceğinizi unutmayın.

Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz. Kilogram fiyatlarını veya toplu petek hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.