Profil Hurda Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde hurda profil alımı yapmaktadır.Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken hurda profilleri değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız Bornova hurda olarak pek çok hizmet sunmaktayız. Hizmet vermiş olduğumuz geri dönüşüm faaliyetlerinden birisi de hurda profil alımıdır.

Profil Hurda Geri Dönüşümü Hakkında

Hurda profil

Profil malzeme çağımızda pek çok sektör alanında kullanımı yaygındır. Özellikle inşaat alanında en temel malzeme olarak kullanılır. Profil çelik veya pvc olup çağımızda çok kullanıldığı için ahşap ve alüminyuma ilgi düşmüştür. Profilin hafif olması ve uzun seneler bakım ve boyaya ihtiyaç duymaması ürüne olan rekabeti arttırmıştır. Aynı zamanda yüksek elektrik yalıtımına sahip olup mekanik dayanıklılığa da sahiptir. Günümüzde Ürünümüz profil, çatı yapımında, gemi inşaatı, temel inşaatı ve otomotiv  gibi kullanım alanına sahiptir. Firmamız Bornova hurda, geri dönüşüm projelerine önemli katkılar sağlamıştır ve sağlamaya devam etmektedir. Verdiğimiz bu güvenceyle sizde geri dönüşüm projemizde yer alabilir bizleri destekleyebilirsiniz.

İletişim

İzmir Bornova hurda firmamız güler yüzlü çalışan ekibi ile, arzu ettiğiniz zaman hizmet vermekte hazırdır. Her çeşit hurda profili yüksek değerde sizlerden geri dönüşüm için satın alıyoruz. Tamamen müşteri memnuniyetiyle çalışan firmamız sizlerin desteğiyle geri dönüşüme katkıda bulunuyor ve hurda profilinizi değerinde peşin olarak sizlerden alıyoruz. Siz de hurda satımı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, fikir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Bornova hurda iletişim: 0 507 973 29 76 bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız. Profil hurdanızı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.

Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..
Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu hurda profil satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.