Şalter hurda

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde şalter hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken şalter hurdayı değerlendiriyoruz ve yeni ürün olarak karşınıza çıkarıyoruz.
Firmamız Bornova hurda, şalter hurda alımı yapmaktadır. İzmir’in bütün ilçelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçmek için hemen arayın.şalter hurda
Bornova hurda, her hurda çeşidinin alımını yapmaktadır. Yaptığı hurda alımların yanında şalter hurdası da bulunmaktadır. Günümüzde elektrik devrelerinde kullanılan bu cihaz kısa devre gibi durumlardan koruyarak bulunan aletlerin zarar görmemesini sağlar. Fazla elektrik akımından koruyan şalter, bazı durumlarda arıza verir ve yangına sebebiyet verir. Bu durumdan hurdaya çıkan şalteri atmamalı geri dönüşüme kazandırmalıyız. Geri dönüşüme uğradığında sektörüne kazandırılır ve yeni ürün olarak bize sunulur.

Bornova hurda işletmesinin güvencesiyle şalter hurdayı satın alma işlemleri piyasa değerinde ve peşin olarak yapılmaktadır. Şalter hurdayı dilerseniz toplu olarak verebilirsiniz.şalter hurdayı tartma işlemi sonrasında ödemenizi hemen yapıyoruz.

İLETİŞİM

Bornova hurda olarak, kendi araçlarımızla bulunduğunuz yerden şalter hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.
Hem ülke ekonomisine katkıda bulunup aynı zamanda geri dönüşüm projemizde yer almak size de iyi hissettirecektir.
Sizlerde şalter hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Şalter hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu şalter hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha  detaylı  bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.