Sarı Hurda Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde hurda sarı alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken, sarı hurdanızı değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. İzmir’de bulunan firmamız Bornova hurda pek çok hurda alımını yapmaktadır. Alınan hurdaların yanında hurda sarı da bulunur. Firmamız İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet göstermekte olup ege bölgesine de hizmet sunmaktadır. Bornova hurda gerekli ekipmanlara sahip olup, işini tüm titizliği ve güvenilir ekibi ile yaparak kendisini kanıtlamış bir firmadır. Yıllardır hizmet sunan firmamız geri dönüşüm projelerinin çoğunda yer almaktadır.

Sarı Hurda Geri Dönüşümü Hakkında

hurda sarı

Firmamız Bornova hurda, sarı hurdaları fabrikalarında gerekli olan ekipmanlarla geri dönüşüme kavuşturmaktadır. Hurda Sarı kullanmış olduğumuz eşyaların çoğunda bulunmakta fakat bilinmemektedir. Hurda Sarı değeri olan, dayanıklı ve aşınma oranı düşük olan metal türevi bir maddedir. Daha çok vidalarda, civata ve tesisat piyasasında kullanılıyor. Geri dönüştürüldüğünde piyasasına tekrardan kazandırılmış olur ve ekonomiye katkısı sağlanır. Ayrıca geri dönüştürüldüğünde güzel sanatlar alanında ve süs eşyalarında, anahtar, kilit yapımında kullanılır. Hurda malzemelerinizi satmak ve atmak yerine bizlere satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

İletişim

Sizler de hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Hurda malzemenizi en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu sarı hurda malzemelerin satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.