Soyma Bakır Hurda Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde hurda soyma bakır alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornovo hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken hurdaları değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz.
Firmamız Bornova hurda olarak, beyaz eşya hurda, demir hurda, çelik hurda, aliminyum tel hurda, teneke hurda alımı yapmaktadır. Bunların yanında soyma bakır alımı da yapılmaktadır. Bornova hurda, piyasasında ekonomiye ve daha sağlıklı çevre bilincine önemli katkılar sağlamaya devam etmektedir. Doğa dostu firma çalışanları ile geleceğe çok daha iyi bakıyor bu işi severek yapıyoruz.
Bir çok hurda ürünün geri dönüşümünü üstlenen firmamız,gerekli ekipmanlarla hurda soyma bakırı çağımızda değişik alanlarda kullanıma hazır hale getirmektedir.Bakır denince akla ilk gelen tarihi yansıtan bir yapısı olmasıdır.Tarihsel anlamda bir hayli önemlidir.Bakır, insanlarca ilk işlenen metaldir.Altın ve gümüş ile beraber para yapımında kullanıldığı için kıymetli bir metaldir.Isıyı ve elektriği çok iyi ilettiği bilinir ve pek çok ekipmanda da kullanılır. Soyma bakır, herhangi bir Kabloyu soyduğumuzda parlak görünümde olan bakırdır.

Soyma bakır ısıyı ve elektrik iletkenliği yüksek oluşundan fiyatı bir hayli yüksektir. Günümüzde kullanım alanı bir hayli fazladır. Bakır çaydanlık, cezve, kuyumculuk, vitrin süsleri, elektronik, inşaat gibi pek çok kullanım alanı vardır. Geri dönüştürüldüğünde önemli hammaddelerdendir .Bornova hurda, bilinen ve çok kişi tarafından desteklenen işinin öncüsü bir firmadır.
Sizde bu konu da öncü olan firmamız Bornova hurdaya ulaşabilirsiniz. Hurda olarak elinizdeki soyma bakır hurdayı bize ulaştırarak geri dönüşüme kavuşturabiliriz. Bizi arayın, soyma bakır hurdayı adresinizden araçlarımızla alalım ve çağımızdaki değeriyle size peşin ödeme yapalım.

İletişim için;

Bize 0 507 973 29 76 no’lu numaralı telefondan ulaşabilir, fikir ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Başta İzmir olmak üzere tüm ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..
Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.