Tesisat Kablo Hurda Alımı

Firmamız İzmir’in Bornova ilçesinde bulunmakta ve tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Geri dönüşüm projelerinde yer alan firmamız hız kesmeden işine devam etmektedir. Yapılan hurda hizmetlerinin arasında Tesisat Kablo Hurda alımı da bulunmaktadır. Siz de elinizde bulunan tesisat kablo hurda satımı için bizi arayabilir ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Tesisat kablo hurdası

Tesisat kablo hurdasının bakır verme oranı yüksek olduğundan değerli olan hurdalar arasındadır. Değeri en yüksek olan tesisat kablosuyla beraber, fare yemez kablo hurdası, yeraltı kablo hurdası gibi tek damar olan hurdalar arasındadır. Bu gibi hurdaların geri dönüşüme katkısının ekonomi açısından faydası oldukça fazladır.
Sizler de tesisat kablo hurdasını geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Tesisat Kablo hurdasını en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu tesisat kablo hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.