Toplu imalat ve boyalı alüminyum hurda alımı

Hurdacılık sektörü gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bazıları hurdacıyı çöp toplayıcısı olarak tanımlar aslında onlar birer geri dönüşüm neferidir..Günümüzde toplu hurda alan firma sayısı azdır. Fakat Bornova Hurda olarak toplu imalat ve boyalı alüminyum hurda alımı gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız İzmir’in bütün ilçeleri için toplu imalat ve boyalı alüminyum hurda alımı yapmaktadır. İletişim için hemen arayın!

topluimalat ve boyalı alüminyum hurda alımı

Toplu hurda hem alan hemde hurdayı satan kişi açısından karlı bir iştir. Satan kişi görüntü kirliliğinden ve kapladığı alandan kurtulmuş olur ve kazanç elde eder. Hurdayı alan firmamız ise, fabrikalara gönderir ve geri dönüşüme kazandırmış olur. Elinizde Bulunan imalat ve boyalı alüminyum hurdaları biriktirmek yerine geri dönüşüme kazandırmak doğru bir davranış olacaktır. Oldukça kar elde edeceğiniz bu satımda firmamız en yüksek fiyatla sizden almaktadır.
Hurdacılık sektörü her bilinçli bireyin katkısı ile daha da büyür. Büyüdükçe ülkemizin geleceği bir o kadar da aydınlık olur. Doğaya bırakılan her hurda seneler sonra kendisini kaybettirmektedir. Bu süreçte kaybeden esasında biz oluruz. Elimizde bulunan imalat ve boyalı alüminyum hurda, geri dönüşüme uğradığında pek çok maddenin yapımında kullanılmış olur.

İLETİŞİM

Elinizdeki atıklardan kurtulmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan bizimle iletişime geçin. Toplu imalat ve boyalı alüminyum hurda alımını adresinizden yapalım.
Belirlediğiniz gün ve saatte ekip çalışanlarımızla gelerek hurda analizi yapılır. Ardından

tartma işlemi ve hurda alımını gerçekleşir. Ve ödeme peşin yapılır.
Firmamız Bornova Hurda tüm ege bölgesi için toplu imalat ve boyalı alüminyum hurda alımını yapmaktadır.
Toplu imalat ve boyalı alüminyum hurda fiyatları için bizimle ücretsiz iletişime geçebilir görüşlerinizi belirtebilirsiniz.
Daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanın. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.