Yer Altı Kablo Hurda Alımı

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu ola

Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken, yer altı kablo hurdaları değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizle

Yer altı kablo hurdası

rle buluşturuyoruz.

İzmir’de bulunan firmamız Bornova hurda pek çok hurda alımını yapmaktadır. Alınan hurdaların yanında yer altı kablo hurda da bulunur. Firmamız İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet göstermekte ege bölgesine hizmet sunmaktadır. Bornova hurda gerekli ekipmanlara sahip olup, işini tüm titizliği ve güvenilir ekibi ile yaparak kendisini kanıtlamış bir firmadır. Yıllardır hizmet sunan firmamız geri dönüşüm projelerinin çoğunda yer almaktadır.
Yer altı kabloları adı üstünde enerjinin hava ile iletilmeyeceği yerlerde kullanılmaktadır. Nehir, deniz ve göl gibi çeşitli yerlerde kullanım alanları vardır. Yer altı kablolarında oluşan arızalar sonucunda ürün atık haline gelir, ve hurdaya çıkar.

Peki ne gibi arızalar oluşur?

Oluşan arızaya dış etkenler sebebiyet verebilir.
Yer altı kabloları gerilme sonucu yıpranır ve eskiyebilir.
Yer altı kablo döşemelerinde yapılan hata sonucunda arıza oluşabilir ya da üretim hatası da olabilmektedir.
Bu gibi durumlarda hurda haline gelen yer altı kablolarını geri dönüşüme kazandırmamız gerekir.

İLETİŞİM

Sizlerde yer altı kablo hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Yer altı kablo hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın,uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız.. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.