Boru bakır hurda

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde boru bakır hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken boru bakır hurdayı değerlendiriyoruz ve yeni ürün olarak karşınıza çıkarıyoruz.
Bornova hurda olarak, boru bakır hurda alımı yapmaktayız. İzmir’in bütün ilçelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçmek için hemen arayın.

2021 BORU BAKIR HURDA FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BORU BAKIR HURDA FİYATLARI 

Boru bakır hurda
Hurda alımı yapan firma olarak boru bakır hurdası alımı da yapmaktayız. Bir çok alanda kullanılan boru bakır geri dönüşüme uğradığında tekrardan sektörüne kazandırılmış olur. Kullanım alanı geniş olan boru bakır, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sisteminde kullanılmaktadır.Ayrıca sıva üstü tesisat uygulamalarında da kullanımı oldukça yaygındır. Bakır hurdasının bütün çeşitlerinin alımı yapılmaktadır. Elinizde bulunan boru bakır hurdasını doğaya bırakmamalı, geri dönüşüme kazandırmalıyız. Çevremizdeki insanları geri dönüşüm hakkında bilgilendirmeli, bu konuda duyarlı davranmalıyız.

İLETİŞİM

Bornova hurda olarak, kendi araçlarımızla bulunduğunuz yerden boru bakır hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.
Hem ülke ekonomisine katkıda bulunup aynı zamanda geri dönüşüm projemizde yer almak size de iyi hissettirecektir.
Sizlerde boru bakır hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Boru bakır hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu boru bakır hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.