Alaybey çinko hurda

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Bornova hurda, tüm ege bölgesinde Alaybey Çinko hurda olarak işini sürdürmektedir. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken Çinko hurdayı değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz.

Firmamız Bornova Hurda bütün hurda alımlarını yaptığı gibi çinko hurda alımı da yapmaktadır. Bornova hurda, piyasasında ekonomiye ve daha sağlıklı çevre bilincine önemli katkılar sağlamaya devam etmektedir. Doğa dostu firma çalışanları ile geleceğe çok daha iyi bakıyor bu işi severek yapıyoruz.
Bir çok hurda ürünün geri dönüşümünü üstlenen firmamız, gerekli ekipmanlarla hurda çinkoyu çağımızda değişik alanlarda kullanıma hazır hale getirmektedir.
Çinko hurdanın kullanım alanları oldukça geniştir. Otomotiv ve elektrik endüstrilerinde pillerde, floresan lambalarda, çatı yapımlarında, levhaların yapımında gibi yaygın kullanım alanları vardır. Geri dönüştürüldüğünde sanayisine kazandırılmış olur. Çinko hurda yalnızca bir atık değildir. Geri dönüştürüldüğünde önemli bir hammaddedir.

İLETİŞİM

Sizde bu konu da öncü olan firmamız Bornova hurdaya ulaşabilirsiniz. Hurda olarak elinizdeki çinko hurdayı bize ulaştırarak geri dönüşüme kavuşturabiliriz. Bizi arayın, çinko hurdayı adresinizden araçlarımızla alalım ve çağımızdaki değeriyle size peşin ödeme yapalım.
Bize 0 507 973 29 76 no’lu numaradan ulaşabilir, fikir ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Başta İzmir olmak üzere tüm ege bölgesine hizmet sunmaktayız.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu çinko hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.