Bornova akü hurdacı

Akü hurda

İzmir’de hurda piyasasında, çevre dostu olan firmamız, tüm ege bölgesinde Bornova akü hurdacı olarak hizmet vermektedir. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken akü hurdayı değerlendiriyoruz ve yeni ürün olarak karşınıza çıkarıyoruz.
Bornova hurda olarak, akü hurda alımı yapmaktayız. İzmir’in bütün ilçelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçmek için hemen arayın.
Geri dönüşüm adına bir çok projede yer alan Bornova hurda akü hurda alımı yapmaktadır. Kullanım alanı bilindiği üzere çok geniş olan akünün, arıza sonucunda geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Akü, araç radyosunda, kaloriferlerde, lamba gibi elektrik ile çalışan cihazlara akım göndererek çalışmasını sağlamaktadır. Voltaj ve amperaj dengelemesinden dolayı devirlerde alıcıların zarar görmesini engellemektedir. Her hangi bir arıza sonucu hurda olan aküyü geri dönüşüme kazandırarak bu durumdan kazanç sağlayabiliriz.

İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız. Diğer hurda alımları ve hurda çeşitleri için hizmetlerimiz sayfasından bilgi alabilirsiniz.