Bornova alüminyum hurdacı

ara iş alüminyum hurda kapak fotoğrafı

İzmir ilinin Bornova ilçesinde faaliyette bulunan firmamız tüm ilçelerine Bornova alüminyum hurdacı olarak hizmet vermektedir. Sizde elinizde bulunan Alüminyum hurdayı bizlere ulaştırabilir geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.Firmamız sizlerden aldığı Alüminyum hurdayı geri dönüşüm fabrikasına gönderir ve daha değişik kullanım alanları oluşur. Tüm atıkların ekonomiye katkısı için uğraş veren firmamız size hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. İşini görev bilip, üstlenen Bornova hurdacı, ülke kalkınmasında katkısı bir hayli fazladır. Yıllar geçtikçe büyüyen kuruluşumuz, İzmir halkı tarafından güvenini kazanmış, işini en iyi biçimde yaptığını ispatlamıştır.

Hurdacılık sektörü her bilinçli bireyin katkısı ile daha da büyür. Büyüdükçe ülkemizin geleceği bir o kadar da aydınlık olur.

Doğaya bırakılan her hurda seneler sonra kendisini kaybettirmektedir. Bu süreçte kaybeden esasında biz oluruz. Elimizde bulunan Alüminyum hurda, geri dönüşüme uğradığında pek çok maddenin yapımında kullanılmış olur. Firmamız Bornova Hurda ülke ekonomisinde ciddi katkılar sağlamıştır ve sağlamaya da devam etmektedir.

Siz de elinizde bulunan Alüminyum hurdayı bizlere ulaştırabilir bu durumdan kazanç sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan hemen arayın. Diğer hurda alımları ve hurda çeşitleri için hizmetlerimiz sayfasından bilgi alabilirsiniz.