Bornova çelik hurda

Çelik hurda

Firmamız Bornova hurda, geri dönüşüme kazandırdığı hurdalar arasında ilçe olarak Bornova çelik hurda alımı da yapmaktadır. İzmir’in pek çok ilçesine hurda alımı hizmeti sunulmaktadır. Elinizdeki hurdayı hem geri dönüşüme kazandırmak hem de kazanç sağlamak istemez miydiniz? İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Günümüzde çeliği pek çok alanda kullanmaktayız. Araba jantları, tencere, çelik kasalar, kapılar, araba ve motor parçaları gibi birçok üründe kullanımı vardır. Uzun seneler sonra eskiyen, eski işlevini kaybeden her atığın yerine yenisini almaktayız. Bu durumda atık halinde kalan çelik hurdayı değerlendirerek geri dönüşüme kazandırmaktayız. Yetişkin bir birey olarak çelik hurdasını, en yakın hurda alan firmaya vermeliyiz. İzmir Bornova hurda firmamız, tamamen ücretsiz olarak, çelik hurdasını bulunduğunuz adresten almaktadır. En güncel çelik hurdası alımı fiyatlarıyla ödemeyi peşin olarak yapmaktadır.
Siz de İzmir’de iseniz elinizde bulunan çelik hurdasını değerlendirmek için 0507 973 29 76 bu numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan da bilgilerimize ulaşabilirsiniz.