Bornova fare yemez bakır kablo hurda

Fare yemez bakır hurda alan

İzmir’de vermiş olduğu hurda alım ve satım hizmeti ile bilinen firmamız bornova fare yemez bakır kablo hurda olarak hizmetini sürdürmektedir. Elinizde bulunan hurdayı güncel fiyat garantisi ile alımını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız Bornova hurda, uzman kadrosuyla adresinizden hurda alımını gerçekleştirir ve ödemeyi peşin olarak yapmaktadır. Siz de elinizde bulunan fare yemez bakır kablo hurdası için geleceğe katkıda bulunabilir geri dönüşüm projelerinde yeralabilirsiniz.

İLETİŞİM

Bize ulaşmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan hemen arayın! Yapılacak olan görüşme, analiz, araçlarla alınan hurdalar tamamen ücretsizdir. Daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanın.
Firmamız Bornova Hurda ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz günde gelinir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleşir. Daha sonrasında fare yemez bakır kablo hurdanın fiyatı belirlenir size peşin ödeme yapılır. Daha fazla bilgi edinmek ve ya görüşlerinizi bildirmek için bizi arayın. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.