Hurda alımı ve satımı

hurda fiyatları

Firmamız Bornova hurda, hurda alımı ve satımı hizmeti vermektedir. Elinizde bulunan hurda her ne olursa olsun geri dönüşüme kazandırmalı ve milli ekonomiye katkı sağlamalısınız. Hurdayı değerinde satmak için, alıcı firma ile görüşülmesi gerekir. Ayrıca hurda analizi ve fiyat işlemi hurda alınacak adreste yapılmalıdır.

Firmamız Bornova hurda her tür hurda alımını değerinde adresinizden almaktadır. İletişim sayfamızdan bizimle hemen iletişime geçin. Diğer hurda alımları ve hurda çeşitleri için hizmetlerimiz sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Hurda alımı ve satımı

Bu yazımızda, hurda alımı ve satımı nasıl yapılır?hurda alırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?gibi konulara göz atacağız.

Hurda alım ve satımı

Hurda, kullanılmayacak durumda olan miladi dolmuş atıklardir.  Hurda alımı, her türlü atık malzemenin tekrardan üretime sunulması, milli ekonomiyi kalkındırmak ve çevre sağlığıdır. Hurda alımı firma tarafından adresinizden araçlarla alınır. Siz hiç uğraşmadan geri dönüşüme katkıda bulunabilir, bu durumdan kazanç sağlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde bir hurda parçaya ihtiyacınız var ise bununda size satışı olmaktadır. Bizlerle iletişime geçebilir bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Hurda alırken dikkat edilmesi gereken hususlar

Hurdacılık, işe yaramayan her tür eski miladi dolmuş atıkları tekrardan kullanılmaya ve ekonomiye kazandırılma amacı ile oluşan meslektir.

Şimdide hurda alırken dikkat edilmesi gereken hususlara geçelim..

Alımı yapılan ürünün hurda kategorisinde olup olmadığı bilinmelidir.

Her hurdanın farklı fiyatlandırması vardır.

Beyaz eşya hurdası parça başı fiyatlandırması olur.

Hurda malzemeler ayrıştırıldıktan sonra alınmalıdır.

Hurda olan malzeme firma tarafından önceden gidip görülmelidir.

Fiyat konusu hurda görüldükten sonra verilmelidir.

Özellikle fiyat miktarının güncel olarak takip edilmesi gerekir.

Hurda satımı ya da alımı yapılan  fırsatçı ve dürüst olmayan kişilerle alışveriş yapılmamalıdır.

Adresinize gelen firmanın yıkım ve sökme işlemlerinin fiyata dahil etmemesi gerekir.

Sizlerde elinizde bulunan hurdaları geri dönüşüme kazandırmak istiyorsanız Bornova hurda olarak bu görevi üstlenmeye hazırız. İşini en iyi şekilde yapan firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Bizlere 0 507 973 29 76 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz. Elinizde hurda olarak bulunan ürünleri geri dönüşüme kavuşturmak elimizde… Daha sağlıklı ve daha güçlü bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız.. Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bizlere sorabilir, kg fiyatlarını ya da toplu hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.