Hurdacılık sektörü

hurdanın dönüşüm yolculuğu

Hurdacılık sektörü

Hurdacılık sektörü, Dünyada ve ülkemizde gün geçtikçe büyümektedir. Eğer bu sektör gelişmez ve büyümezse dünya yaşanacak bir yer olmaz. Çevre sağlığına tehdit saçan atıkların doğamıza zararı oldukça fazladır. Doğaya bırakılan her atık yıllar sonra kaybolmaktadır. Bu durum tüm canlıları olumsuz yönde etkilemektedir. Ayrıca hurdalar geri dönüşüme

hurdacılık sektörükazandırılmazsa ülke ekonomisinde bu anlamda katkı sağlanamaz. Yaşadığımız yüzyılda önemli olan geri dönüşümü mümkün olan her atığı hurdacılık işini yapan merkezlere vermektir. Bu durumdan ülke ekonomisine ciddi katkı sağlandığı gibi siz de kazanç elde etmektesiniz.
Ülkemizde geri dönüşüm adına bir çok proje yer almaktadır. Çevre kirliliğini en aza indirmek için yapılan bu projeleri takip etmeli ve katkı sağlamalıyız.
Firmamız Bornova Hurda, çevre sağlığını maksimuma çıkarmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
Hurdacılık sektörü, geçtiğimiz yıllarda el arabası ile dolaşan kişiler tarafından gelişmekle başlamıştır. Günümüzde ise, ülkemizin her ilinin hurdacılık işini yapan firmalar mevcuttur.

Firmamız Bornova Hurda İzmir ilinin tüm ilçelerine hizmet vermektedir.
. Geri dönüşüm konusunda çok sayıda insan bilinçli davranmaktadır. Ve bir o kadar da bilinçsiz insan sayısı bulunmaktadır. Yapılması gereken aslında çok basittir.

İLETİŞİM

Siz de elinizdeki hurdaları bize ulaştırabilir, hurdacılık sektörünün gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.
İletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan arayabilir bilgi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.
Yaşanabilir bir dünya için sizde geri dönüşüme katkıda bulunun.. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.