İzmir kablo hurdacı

kablo hurda

İzmir’de hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız İzmir kablo hurdacı tüm ege bölgesinde hurda alımı yapılmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Bornova hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemişti. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken, kablo hurdaları değerlendiriyoruz ve daha değişik kullanım alanları ile sizlerle buluşturuyoruz. İzmir’de
bulunan firmamız İzmir hurdacı pek çok hurda alımını yapmaktadır. Alınan hurdaların yanında kablo hurda da bulunur. Firmamız İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet göstermekte olup tüm ege bölgesine hizmet sunmaktadır. Bornova hurdacı gerekli ekipmanlara sahip olup, işini tüm titizliği ve güvenilir ekibi ile yaparak kendisini kanıtlamış bir firmadır. Yıllardır hizmet sunan firmamız geri dönüşüm projelerinin çoğunda yer almaktadır.

Sizde elinizde bulunan kablo hurdası için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, ücretsiz hurda analizi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Diğer hurda alımları ve hurda çeşitleri için hizmetlerimiz sayfasından bilgi alabilirsiniz.