İzmir’in hangi ilçelerine hizmet veriyorsunuz?

İzmir'in hangi ilçelerine hizmet veriyorsunuz?

İzmir’in hangi ilçelerine hizmet veriyorsunuz?

Firmamız Bornova Hurda, geri dönüşüm adına hizmetine hız kesmeden devam etmektedir.İzmir’in hangi ilçelerine hizmet veriyorsunuz? Balçova, Alpaslan, Bayraklı, Gümüşpala, Manavkuyu, Soğukkuyu, Atatürk, Altındağ, Bornova, Çambidibi, Işıkkent, Kazımdirik, Naldöken, Pınarbaşı, Buca, Kaynaklar, Şirinyer, Evka1, İşçievleri, Harmandalı, Çiğli, Büyükçiğli, Egekent, Gaziemir, Gİzmir'in hangi ilçelerine hizmet veriyorsunuz?üzelbahçe, Kibar, Fahrettin Altay, Yeşilyurt, Karabağlar, Zincirlikuyu, Hatay, Karşıyaka, Alaybey, Denizbostanlısı, Nergiz, Cumhuriyet, İmbatlı, Yalı, Menderes, Eşrefpaşa, Basmane, Gültepe, Pasaport, Küçükyalı, Alsancak, Konak, Gürçeşme, Yenişehir, Kahramanlar, Güzelyalı, Kemeraltı, Ataköy, Özdere, Değirmendere, Develi, Görece, Gümüldür, Kısık, Tekeli, Menemen ve Narlıdere.
Firmamız İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet göstermektedir. İşini en iyi şekilde yapan firmamız, İzmir’in bütün ilçelerine hizmet vermektedir. Siz de elinizdeki hurdalar için hemen iletişime geçin!

Elinizdeki hurda ne olursa olsun, geri dönüşüm için önemli bir adımdır. Ve siz bu adımı atarken milli ekonomiye ciddi katkı sağlamış oluyorsunuz. Aynı zamanda çevre sağlığını maksimum seviyeye çıkarmış oluyorsunuz. Hurdacılık sektörü artık her ilimizde faaliyet gösteren bir meslektir. Burada amaç geri dönüştürülen her atığı yeni bir ürün olarak size sunmaktır.

İLETİŞİM

İzmir’de faaliyette bulunan firmamız Bornova Hurda olarak, kendi araçlarımızla bulunduğunuz yerden hurda alımını gerçekleştirmektedir.
Hem ülke ekonomisine katkıda bulunup aynı zamanda geri dönüşüm projemizde yer almak size de iyi hissettirecektir.
Bornova hurda olarak hurda alımı ve geri dönüşüm konusunda firmamızın güler yüzlü çalışanları ile sizlere hizmet sunmaktayız.
Sizlerde hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
İzmir’in bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Daha sağlıklı bir gelecek için siz de geri dönüşüme katkıda bulunun..

Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.