Metal hurda

Bornova hurda olarak, İzmir’de faaliyet göstermekte olup birçok ilçeye hurda alımı hizmeti sunmaktayız. Almış olduğumuz hurdalar arasında metal hurda da bulunmaktadır. Elinizde bulunan metal hurdası için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Kullanım alanı oldukça geniş olan metalin, atık halinde yıllar sonra doğadan kaybolduğunu bilmekteyiz. Konserve kutuları, yağ tenekeleri, içecek kutuları, mutfak gereçleri ve daha birçok üründe metal bulunmaktadır. Çevre kirliliğine neden olan ve doğanın dengesini bozan bu gibi atıkları geri dönüşüme kazandırmalı ekonomiye bu yönden katkı sağlamalıyız. Çevre dostu olan firmamız metal hurdasını fabrikasına göndererek belirli aşamalardan geçer. Bu şekilde günümüzde kullanılan yeni bir ürün yada ürünün yan ürünü olur.

Siz de elinizde bulunan metal hurdasını değerlendirmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin! Bornova hurda olarak İzmir’in tüm ilçelerine metal hurda alımı yapılmaktadır. Tamamen ücretsiz bir şekilde adresinizden hurda alınır ve güncel metal hurdası fiyatında ödeme peşin yapılır.  İletişim için 0507 973 29 76 bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.