Bornova Eğridere Mahallesi Hurda Alımı

Firmamız Bornova hurda, birçok hurda çeşidinin alımını yapmaktadır. İzmir’in Bornova ilçesinin tüm mahallelerinden hurda alım hizmeti verilmektedir. Bornova Eğridere mahallesi hurda alımı hakkında bilgi içeren yazımızı okuyabilirsiniz.

Bornova Eğridere mahallesi için bakır, soyma bakır, lama bakır, boru bakır, çinko, demir, plastik ppc doğrama, kablo, sarı, ara iş alüminyum, alüminyum tel, imalat ve boyalı alüminyum, akü, petek, kurşun, klima, gümüş, şalter, kontaktör, krem ve profil hurdası alımı yapılmaktadır.

Bornova hurda olarak, alınan hurdaları değerlendiriyor ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Hurdaları geri dönüşüm fabrikalarına göndererek yeni bir ürünün oluşumunu sağlıyor her geçen gün daha da büyüyoruz.

Aramanız neticesinde adresinize geliyoruz ve hurda analizi yapıyoruz. Daha sonrasında ödemenizi peşin olarak yapıyoruz. Siz de Bornova’nın Eğridere mahallesinde iseniz elinizdeki hurdayı geri dönüştürmek için. Hemen arayın. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.