Bornova hurdacı

Firmamız Bornova hurdacı İzmir’de faaliyet gösteren işinin ehli olan kuruluşlardandır. Senelerdir vermiş olduğu hizmetle en iyi şekilde tanınan, uzman kadrosuyla ve güven veren Bornova hurdacı, hurdayı profesyonel şekilde  değerlendirmektedir.
Bir çok hurdanın alımı yapılmaktadır. Elinizdeki hurda ne olursa olsun geri dönüşüme kazandırılmalı geleceğe katkı sağlamalısınız. Atıkların çevreye, doğal kaynaklara ve tüm canlılara ciddi zararlar verdiğini unutmamalıyız.
Elinizde bulunan hurdanın ücretsiz analizini yaptırabilir yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.
Tamamen ücretsiz verdiğimiz bu hizmetten yararlanmak ve geri dönüşüme katkı sağlamak için iletişim sayfasından bize hemen ulaşın.

Bornova hurdacı

hurda krom

Bornova HURDACI

İzmir’de hurda piyasasında gün geçtikçe büyümekte olan firmamız Bornova Hurdacı işine aynı hızla devam etmektedir. Artık hurda çeşitlerinin alım ve satımını yapan firmamız profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir. Bundan böyle firmamız Bornova hurdacı İzmir’in bütün ilçelerine hizmet vermektedir. Siz de İzmir ilinin Bornova ilçesinde iseniz, elinizde hurdaları değerlendirebiliriz.

Bununla birlikte firmamız pek çok hurda çeşidi alımı yapmaktadır. Bunlar; Alüminyum hurda, beyaz eşya hurda, çelik hurda, demir hurda, kablo hurda, krom hurda, plastik pvc doğrama hurda, profil hurda, sarı hurda, soyma bakır hurda ve teneke hurda..

Dolayısıyla elinizdeki ürün, miladını doldurmuş değerli bir hurda da olabilir. Bununla birlikte değerinde ödeme alarak bütçenize kazanç sağlayabilirsiniz.

Dolayısıyla güzel bir geleceğe doğru ilerlerken, elimizde bulunan hurdaları değerlendirelim..

Kullanım süresi dolan atıklarımızı kullanamadığımız da elimizde bulundurmak istemeyiz. Bu yüzden atıkların çevreye vermiş olduğu zararlar çok fazladır. Çevre sağlığını tehdit eden bu atıkları geri dönüşüme kazandırmak ve ekonomiye katkı sağlamak daha yerinde bir davranış olacaktır. Geri dönüşüme uğrayan her atık esasında geleceğimiz için birer adımdır. İşe yaramayan ve yer kaplayan hurdayı daha değişik kullanım alanları ile karşımıza çıkması için geri dönüşüme önem vermeliyiz.

İLETİŞİM

Firmamız, İzmir ilinin Bornova ilçesinde bulunan tüm halkına hurda alım ve satım hizmeti sunmaktadır. Firmamız gerekli tüm ekipmana sahip olup, güler yüzlü işini seven ekibiyle İzmir Bornova halkının yanındadır. Yapmış olduğunuz arama neticesinde adresinizde ücretsiz hurda analizi yapılır. Daha sonra hurdanın türüne göre güncel fiyattan hurda alımı gerçekleşir bununla birlikte ödeme peşin yapılır. Siz kıymetli bilinçli fertlerin bu konu da geri dönüşüme katkına bulunmasını istiyoruz..

Hurdayı geri dönüşüme kavuşturmak için 0 507 973 29 76 bu numaradan bize ulaşabilirsiniz. Bornova hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, bilgi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Başta İzmir Bornova olmak üzere bununla birlikte Ege bölgesine hizmet sunmaktayız. Gün ve saatini belirleyip bize ulaşın. Hem siz kazanın dolayısıyla geri dönüşüm kazansın. Daha daha sağlıklı ve daha güçlü bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız. Tüm bunlara ek olarak İletişim sayfamızda iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz..