Bakır Kazan

Bakır Kazan

Bakır Kazan için iletişim bilgileri

✅ Bakır Kazan için Kurumsal Telefon :

0507 973 29 76

✅ Bakır Kazan için WhatsApp İletişim :

0507 973 29 76

✅ Bakır Kazan için Biz sizi arayalım :

Teklif Al

✅ 1 Bakır Kazan için Hurdacı Firması ve size en yakın hurdacı :

Bornova Hurda Metal
✅ Bakır Kazan için Hizmet Bölgelerimiz :
Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, İzmir ve çevre illeri
✅ Bakır Kazan Hurda Alım Satım :
Anında Nakit Ödeme