Hurda kablo çeşitleri

Kablo hurda

Firmamız Bornova hurda her türlü hurda kablo çeşitleri ile değerinde alın satım yapmaktadır.
Günümüzde pek çok alanda kablo vasıtası ile elektronik işlemlerimizi yapmaktayız. Dünya üzerindeki fişe takılan her üründe kablo bulunmaktadır. Denizdeki gemiden havadaki uçağa kadar. Her alanda farklı kablo kullanılmaktadır. Araçta bulunan kablo ile bilgisayarda bulunan kablo aynı değildir. Kablo çeşitlerini sıralayacak olursak ; yeraltı kablosu, fare yemez kablo, lama bakır kablo, tek damarlı kablo, %30 bakır kablo, %40 bakır kablo, %50 bakır kablo, antigron kablo gibi daha pek çok kablo çeşidi bulunmaktadır. Kablo bir süre sonra yıpranır ve kullanılmaz hale gelir. Bu gibi durumlarda kablo atık haline gelir ve değerlendirmek gerekir. Bir çok hurda kablosunu değerinde sizden alan firmamız Bornova hurda ile iletişime geçin!
Tamamen ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmette hurda analizi, güncel fiyatlandırma ve peşin olarak ödeme bulunmaktadır. Siz de elinizdeki hurda kabloyu geri dönüşüme kazandırmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Hurda Kablo Çeşitleri

hurda kablo

Hurda Kablo Çeşitleri

İzmir Bornova’da faaliyet gösteren firmamız bütün hurda kablo çeşitleri için alım yapmaktadır. Bunların yanında hurda kablo çeşitleri için de alımı mevcuttur.

Hurda kablo çeşitleri oldukça fazladır. Sıralayacak olursak; 4/16 kablo, 4/18 kablo, 4/24 kablo, 4/3 kablo, 4/30 kablo, 4/50 kablo ve 3/2,5 kablo şeklinde bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bu kablolar çok damarlı ince iletken yapıya sahiptir. Dış kılıfının yapısı nedeniyle esnek kablolardır ve tesisata döşenmesi kolaydır.
4/16 kablosu, çürümeye ve neme karşı dayanıklıdır. Bundan dolayı yer altı elektrik tesisatlarında kullanımı oldukça fazladır.
4/18 kablosu, bina içi tesisatlarda,haberleşme ses sistemlerinde, diafon sistemlerinde ve alarm sistemlerinde kullanılmaktadır

Hurda kablo 4/24 kablosu, uydu girişlerinde, bilgisayar girişlerinde ve elektronik eşyaların çoğunda kullanılmaktadır.
4/30 kablosu, enstrüman ve kontrol mühendisliğinde, bilgisayar ofis makinelerinde, bina içi haberleşme sistemlerinde, bina içi ses sistemlerinde ve güvenlik sistemlerinde kullanımı oldukça yaygındır.
4/50 kablosu, güç merkezlerinde, endüstri tesislerinde ve yerel enerji dağıtımında güç kablosu olarak kullanılmaktadır. Toprak altında ve kablo kanallarında kullanıma uygun kablo çeşididir.
3/2.5 kablosu, yırtılmaya karşı dış izoleli kablo çeşitlerindendir. Şebeke, aydınlatma ve güç dağıtım kablosu olarak kullanılmaktadır. Toprak altında ve kablo kanallarında kullanıma uygundur.
Bu gibi hurda kablo çeşitleri geri dönüşüme kazandırılmalı, ülke ekonomisinde sektörüne kazandırılması gerekmektedir.

İLETİŞİM

Sizlerde kablo hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir Bornova hurda iletişim için 0 507 973 29 76 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere Kablo hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın,uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız.. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.